SSiM - štýlové a elegantné bývanie: predaj a prenájom bytov
PROFIL KARIÉRA Z TLAČE
EUROPALACE Žilina BAJZOVA Žilina BERNOLÁKOVA Žilina KOMENSKÉHO Žilina
KIKA Žilina
POĽNÁ Žilina EUROPARK Žilina EUROPARK Košice Palác TRNITÁ Brno
POĽNÁ EUROPALACE

PD PoľnáPolyfunkčný dom POĽNÁ ul. - Žilina

ZAČIATOK VÝSTAVBY:     III.Q 2009
DOBA TRVANIA VÝSTAVBY: cca 16 mesiacov
STAV:                    BYTY V PREDAJI

Prebiehajúca výstavba na Poľnej ul. je situovaná v mestskej časti Hliny VI. Lokalita je charakteristická pokojným, tichým prostredím, primerane vzdialená od rušných komunikácií (Hlinská, Tajovského).
Lokalita výstavby bola zvolená so zreteľom na peší dosah, svetlotechnické podmienky (vzdušnosť a presvetlenosť bytov), občiansku vybavenosť (školy – Gymnázium Hlinská, Združená stredná škola, Dievčenská odborná škola, ZŠ Hliny V, VII, materská škola Hliny V, nemocnica, zastávky MHD na Hlinskej a Tajovského ul., Potraviny Prima Zdroj, Lidl), infraštruktúru a ekológiu.
Polyfunkčný dom na Poľnej ulici siaha do výšky siedmich nadzemných podlaží, bude ho obsluhovať výťah.

Prvé podlažie (prízemie), ktoré je neatraktívne na bývanie, má polyfunkčný charakter – okrem spoločných priestorov haly, miestnosti pre odkladanie bicyklov a kočíkov a výmenníkovej stanice, bude vyhradené aj pre obchodné priestory. Každá z plánovaných obchodných jednotiek má samostatný vchod a sociálne zázemie, nijako teda nebude narušené súkromie spoločných priestorov vlastníkov a nájomníkov bytov. Pre každý z bytov je vyhradená pivničná kobka na podlaží totožnom s umiestnením bytu.
Vďaka novému systému výstavby je možné v polyfunkčnom dome na Poľnej ul. meniť vnútornú dispozíciu bytu podľa želania klienta. Takmer všetky vnútorné priečky bytu majú nenosný charakter, ich posunom, prípadne odstránením sa dá tvarovať interiér v súlade s individuálnymi predstavami vlastníka bytu. V polyfunkčnom dome ponúkame tiež exkluzívne byty s veľkými terasami, orientovanými na západ. Najväčšia z nich má výmeru 117 m2.
Troj- a štvorizbové byty na najvyšších podlažiach budú mať samostatné priechodné šatníky s vlastným francúzskym oknom.
Parkovanie je zabezpečené na parkovisku na pozemku spoločnosti, časť parkovacích miest bude krytá konzolou. Vstup na ohradené parkovisko bude cez elektronickú rampu na diaľkové ovládanie výlučne pre vlastníkov a nájomníkov bytov.

 

>> CHARAKTERISTIKA STAVBY <<

PÔDORYSY A VYBAVENIE BYTOV

FOTOGALÉRIA Z VÝSTAVBY

CENNÍK - STAV PREDAJA BYTOV

 

Mapa - PD Poľná

Mapa

PD Poľná  PD Poľná

Vizualizácie PD Poľná

PD Poľná
Príprava pozemku pre PD Poľná

Copyright: SSiM, Webdesign: De©us
<<  <  1  2  3  4  >  >>