PROFIL KARIÉRA Z TLAČE
EUROPALACE Žilina BAJZOVA Žilina BERNOLÁKOVA Žilina KOMENSKÉHO Žilina
KIKA Žilina
POĽNÁ EUROPALACE

Obchodné a kancelárske priestory spoločnosti SSiM

 

PREDAJ A PRENÁJOM OBCHODNÝCH A KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV

V prípade záujmu o kúpu alebo prenájom obchodných alebo kancelárskych priestorov v Europalace vyplňte formulár, prípadne kontaktujte naše obchodné centrum tel.: 041/ 516 66 66, 041/ 564 31 28.

 

EUROPALACE - obchodné a kancelárske priestory

EUROPALACE - obchodné priestory1. a 2. nadzemné podlažie bude využívané ako obchodno - zábavné centrum s kaviarničkami, reštauráciami, obchodnými priestormi a supermarketom na celkovej obchodnej ploche 10966m2 doplnenej plochou pasáži o rozlohe 4230 m2.

Na 1. NP sa nachádza hlavný nástup do všetkých funkčných celkov komplexu, taktiež recepcia cez ktorú je zabezpečovaný vstup do bytovej časti komplexu.

3. nadzemné podlažie: kancelárske priestory a športcentrum, ktoré bude tvoriť komplex športovo - regeneračných a relaxačných zariadení, ktoré vplývajú pozitívne na ľudský organizmus a prispievajú k dosiahnutiu duševnej a telesnej pohody.

4. nadzemné podlažie je navrhované ako administratívne centrum s kancelárskymi priestormi o rozlohe 2100 m2 so vstupom cez recepciu. Dispozičné riešenie administratívnej časti umožňuje podľa požiadaviek jednotlivé priestory flexibilne zlučovať a rozdeľovať v závislosti od prevádzkových potrieb a podnikateľských zámerov.

www.europalace.sk

EUROPALACE EUROPALACE

Vizualizácie bytov v EUROPALACE

EUROPALACE EUROPALACE

Mapa - EUROPALACE

Mapa

EUROPALACE - letecký pohľad s popisom

Letecký pohľad s popismi

Copyright: SSiM, Webdesign: De©us