PROFIL KARIÉRA Z TLAČE
EUROPALACE Žilina BAJZOVA Žilina BERNOLÁKOVA Žilina KOMENSKÉHO Žilina
KIKA Žilina
POĽNÁ Žilina EUROPARK Žilina EUROPARK Košice Palác TRNITÁ Brno
POĽNÁ EUROPALACE

PD KomenskéhoPolyfunkčný dom KOMENSKÉHO ul. - Žilina

ZAČIATOK VÝSTAVBY:       07/2004
UKONČENIE VÝSTAVBY:  05/2006
STAV:                                PREDANÉ

 

Polyfunkčný dom je situovaný v mestskej časti Hliny III, na križovatke Komenského a Fándlyho ul., oproti sídlu VÚC, v tesnej blízkosti obľúbenej pešej zóny „Bulvár“, smerujúcej z centra Žiliny až po Hliny VI. Polyfunkčný dom sa nachádza v pohodlnej vzdialenosti s peším dosahom niekoľkých minút k nemocnici s poliklinikou, školským a predškolským zariadeniam, zastávkam MHD na Komenského ul. a samozrejme k najužšiemu centru mesta.

Východný výhľad z polyfunkčného domu tvorí zeleň existujúceho parku. Polyfunkčný dom siaha do výšky ôsmich nadzemných podlaží, obsluhovaných výťahom.

Polyfunkčný dom je z prevažnej časti tvorený bytovou sekciou, na prízemí sa okrem spoločných priestorov, kočikárne a pivničných kobiek, nachádza vnútorná garáž, prístupná elektronickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie zo strany komunikácie a zároveň dverami priamo zo schodiskového priestoru bytovej časti. Základ budovy tvorí železobetónový skelet, vyplnený tehlovým murivom. Budova je zateplená systémom BAUMIT.

V tesnom okolí stavby sú nové terénne úpravy a parkovacie státia pre obyvateľov pôvodnej výstavby na Puškinovej ul.
Bytová časť je tvorená 3- a 4-izbovými bytmi juhovýchodnej, juhozápadnej a západnej orientácie. Časť bytov tvoria kompletne zariadené luxusné nájomné byty. Všetky bytové jednotky sú vykurované individuálne, v každej z nich sa nachádza samostatný plynový kotol Wiessman v miestnosti kotolne (skladu), prístupnej z haly, resp. kuchyne.

Správa polyfunkčného domu je riešená v rámci skupiny SSiM, plynulý prechod investora a realizátora výstavby do pozície správcu nehnuteľnosti je podstatný a rozhodujúci pre pohodlie obyvateľov polyfunkčného domu. Samozrejmosťou v rámci správy budovy je pravidelný upratovací servis všetkých spoločných priestorov, zahŕňajúci aj údržbu uzavretej garáže.

 

 

 

Mapa - PD Komenského

Mapa

 

PD Komenského PD Komenského PD Komenského

Pohľady na PD Komenského

PD Komenského PD Komenského PD Komenského

Interiéry bytov PD Komenského

PD Komenského PD Komenského PD Komenského

Copyright: SSiM, Webdesign: De©us