PROFIL KARIÉRA Z TLAČE
EUROPALACE Žilina BAJZOVA Žilina BERNOLÁKOVA Žilina KOMENSKÉHO Žilina
KIKA Žilina
POĽNÁ Žilina EUROPARK Žilina EUROPARK Košice Palác TRNITÁ Brno
POĽNÁ EUROPALACE

PD BernolákovaPolyfunkčný dom BERNOLÁKOVA ul. - Galéria SSiM

ZAČIATOK VÝSTAVBY:       04/2003
UKONČENIE VÝSTAVBY:  03/2005
STAV:                                PREDANÉ

Polyfunkčný dom je situovaný v mestskej časti Hliny III, na Bernolákovej ul., známej ako „Bulvár“, ktorá je obľúbenou pešou zónou, smerujúcou z centra Žiliny až po Hliny VI. Polyfunkčný dom sa nachádza v pohodlnej vzdialenosti s peším dosahom niekoľkých minút k nemocnici s poliklinikou, VÚC, školským a predškolským zariadeniam, zastávkam MHD na Komenského a Spanyolovej ul. a samozrejme k najužšiemu centru mesta.
Polyfunkčný komplex má terasovitý charakter a predstavuje kombináciu obytnej časti a obchodného centra. Siaha do výšky ôsmich nadzemných podlaží, obsluhovaných výťahom.

Základ budovy tvorí železobetónový skelet, vyplnený tehlovým murivom. Budova je zateplená systémom BAUMIT a ocenená hlavnou cenou „Fasáda roka 2004“ v kategórii novostavba.

Dvojpodlažné obchodné centrum je celkom samostatné, neprepojené so spoločnými priestormi bytovej časti, no zároveň rozširuje občiansku vybavenosť v lokalite.
Bytová časť je tvorená prevažne 2- a 3-izbovými bytmi juhovýchodnej a západnej orientácie. S výnimkou dvojice nájomných bytov sú všetky ostatné bytové jednotky v osobnom vlastníctve našich klientov. Polyfunkčný dom je z pohľadu vykurovania obsluhovaný teplovodne, vlastnou výmenníkovou stanicou, nachádzajúcou sa na 1. nadzemnom podlaží domu.
Správa polyfunkčného domu je riešená v rámci skupiny SSiM, plynulý prechod investora a realizátora výstavby do pozície správcu nehnuteľnosti je podstatný a rozhodujúci pre pohodlie obyvateľov polyfunkčného domu. Reálne príklady rozloženia výšky mesačných zálohových platieb rôznych typov bytov sú uvedené v rubrike SPRÁVA BUDOV.
Samozrejmosťou v rámci správy budovy je pravidelný upratovací servis všetkých spoločných priestorov, zahŕňajúci aj celoročnú údržbu vlastného samostatného parkoviska, vstup na ktoré je riešený elektronickou rampou na diaľkové ovládanie výlučne pre vlastníkov a nájomníkov bytov.

 

 

 

Mapa - PD Bernolákova

Mapa

 

PD Bernolákova PD Bernolákova PD Bernolákova

Pohľady na PD Bernolákova

 

PD Bernolákova PD Bernolákova

PD Bernolákova

Galéria PD Bernolákova

Copyright: SSiM, Webdesign: De©us